O nas

Zaczynaliśmy w 2004 roku, kiedy wszelkie działania kreatywne dopiero raczkowały. To MY staliśmy za większością trendów eventowych w Centrach Handlowych naterenie całego kraju. Nawet jeśli nie kojarzycie naszej firmy, to z pewnością widzieliście nasze realizacje, bawiliście się na naszych eventach albo odwiedziliście targi, które także organizowaliśmy!
Możemy pochwalić się tym, że jesteśmy pionierem edutainmentu – jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy mobilny Park Naukowy, niosąc radosną edukację wielu dzieciom! Jako jedyni łączymy potencjał eventów edukacyjnych z siłą licencji.

Zorganizowaliśmy 4 edycje show „Focus pobudza neurony” dla miesięcznika popularnonaukowego Focus. Przygotowaliśmy też festiwale naukowe Eduscience dla Polskiej Akademii Nauk.
Jesteśmy grupą ludzi z bagażem pozytywnych doświadczeń, bogatym portfolio orazniegasnącą energią do działania! Zobacz nasz kanał na youtube a przekonasz się, że znamy się na rzeczy!

Jak działamy?

Znamy się na rzeczy! Naszym klientom dostarczamy sprawdzone rozwiązania na różne okazje. Możemy się pochwalić wypracowanymi hitami frekwencyjnymi oraz rekordami sprzedażowymi. Dostarczamy skuteczne pomysły, obiecujemy zaangażowanie w projekt oraz gwarantujemy, że wszystko zrobimy na czas, nie narażając klienta na niepotrzebny stres.

Dyskretnie oswajamy dowódców ochrony. Rozkochujemy w sobie działy techniczne. Najemców porywamy do tańca. Współpracując z Nami masz komfort spokojnej głowy.

Jak pracujemy?

Współpracujemy z dużymi firmami, agencjami marketingowymi oraz małymi, lokalnymi biznesami.
Tworzymy niezapomniane eventy na wewnętrzne oraz zewnętrzne potrzeby firm.

Uzupełniamy myślenie strategiczne agencji kreatywnych, dodając swoje doświadczenie, pasję i zaangażowanie.

Odezwiesz się do nas?

Jesteśmy otwartą grupą ludzi i kochamy wyzwania!

Zapraszamy do kontaktu, zorganizujmy coś razem!